Kursy walut
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.27113+0.05%08-18
CHF/PLN3.76069-0.56%08-18
USD/PLN3.63076-0.27%08-18
EUR/USD1.17637+0.32%08-18
GBP/USD1.28755+0.04%08-18
USD/JPY109.138-0.27%08-18
Rynki zagraniczny
 Notowania GPW
WIG62053.3+0.17%08-18
WIG202359.9+0.28%08-18
WIG20 Fut2355.0+0.21%08-18
WIG20USD647.8+0.13%08-18
mWIG404865.6-0.01%08-18
sWIG8015366.0-0.05%08-18
Notowania GPW
 Notowania Świat
Dow21674.5-0.35%08-18
Nasdaq6216.5-0.09%08-18
Nikkei19470.4-1.18%08-18
DAX12165.2-0.31%08-18
Ropa WTI48.5+3.02%08-18
Złoto1286.6-0.07%08-18
Notowania WIG20
Poradniki finansowe
Informacje gospodarcze
7 sposobów na szybką sprzedaż mieszkania
Czy naprawdę szybka sprzedaż mieszkania jest możliwa? Czy realne jest, aby w zaledwie kilka dni znaleźć nabywcę na zbywaną nieruchomość....

Volvo V40 T5 AWD Cross Country - mocny, terenowy hatchback
Volvo V40 T5 AWD Cross Country to hatchback z cechami terenówki takimi jak dodatkowe zderzaki czy plastikowe nakładki. Pod maską...

Wakacje w Chorwacji. Jak nas widzą gospodarze?
Wakacje w Chorwacji cieszą się wśród polskich turystów coraz większą popularnością. Z badania zrealizowanego przez serwis Noclegowo.pl...

Obligacje skarbowe ciągle konkurencyjne
Obligacje skarbowe konkurencją dla lokat bankowych? Tak. Taka sytuacja nie powinna jednak zaskakiwać. Podczas gdy oprocentowanie depozytów...

Korekta przychodów i kosztów w podatku dochodowym
Korekty niezawinione należy rozliczać w PIC i CIT na bieżąco, a spowodowane błędami rachunkowymi czy innymi omyłkami wstecznie - w okresie...

Remont użyczonego mieszkania nie jest przychodem właściciela
Przychodami co do zasady są wszelkie otrzymane lub postawione do dyspozycji podatnika pieniądze i wartości pieniężne oraz wartość...

Jak zbudować wizerunek marki sklepu detalicznego?
Doskonała znajomość oferowanych produktów i usług, dbałość o każdego klienta, mobilność zakupów, wiedza oraz odpowiednie narzędzia...

Etatowcy do lamusa. Nadchodzą wolni strzelcy
Z opublikowanego przez Adecco Global Talent Competitivenes Index wynika, że już niemal co trzeci pracownik ze Stanów Zjednoczonych i Unii...

Sektor MŚP: ocena II kw. 2017 i prognoza III kw. 2017
Nastroje polskich przedsiębiorców uległy pogorszeniu - donosi najnowszy "Skaner MŚP", cyklicznie opracowywany przez Instytut Keralla Research....

Kredyty walutowe coraz gorzej spłacane
Kredyty mieszkaniowe to te zobowiązania, z których spłatą Polacy mają najmniej problemów. Od kilku lat widać wyraźnie, jak poprawia się...

Rynek biurowy w Polsce I poł. 2017
W minionym roku rynek biurowy w naszym kraju miał się świetnie. Powierzchnia nowoczesnych biur, które trafiły na rynek w 2016 roku sięgnęła...

S&P500 przełamał barierę 2440 pkt.


Przeciętne wynagrodzenie VII 2017
Przeciętne wynagrodzenie w lipcu br. to według Głównego Urzędu Statystycznego 4501,52 zł, a więc o niecałe 7 złotych mniej niż w...

Wakacje 2017: nie ma już w czym wybierać?
Przed nami najświeższa odsłona nowego cyklu opracowań Instytutu Badań Rynku Turystycznego TravelDATA dotyczących wyjazdów turystycznych,...

Reprywatyzacja kamienic. Co z lokatorami po uchwale Sądu Najwyższego?
Sąd Najwyższy zabrał głos w sprawie lokatorów reprywatyzowanych w Warszawie kamienic. Z uchwały wynika, że posiadacz zależny nieruchomości...

Projekt i wykonanie JMLnet.pl