Kursy walut
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.22300+0.02%06-23
CHF/PLN3.89119-0.12%06-23
USD/PLN3.77165-0.38%06-23
EUR/USD1.11967+0.40%06-23
GBP/USD1.27247+0.35%06-23
USD/JPY111.260-0.02%06-23
Rynki zagraniczny
 Notowania GPW
WIG60982.2-0.01%06-23
WIG202304.5-0.16%06-23
WIG20 Fut2308.0+0.30%06-23
WIG20USD611.0+0.55%06-23
mWIG404888.1+0.39%06-23
sWIG8015983.0-0.04%06-23
Notowania GPW
 Notowania Świat
Dow21394.8-0.01%06-23
Nasdaq6265.2+0.46%06-23
Nikkei20132.7+0.11%06-23
DAX12733.4-0.47%06-23
Ropa WTI43.1+0.79%06-23
Złoto1255.9+0.42%06-23
Notowania WIG20
Poradniki finansowe
Informacje gospodarcze
Zakup mieszkania od małżonka to cel mieszkaniowy - zwalnia z podatku
Cele mieszkaniowe pozwalają uniknąć podatku od sprzedaży nieruchomości. Ich wachlarz jest dosyć szeroki. Jest to m.in. zakup innej...

7 zdań, dzięki którym motywacja pracowników spadnie do zera
Premie uznaniowe, nagrody oraz szeroki wachlarz pozapłacowych benefitów to niewątpliwie świadczenia, po otrzymaniu których wzrasta motywacja...

Dlaczego nie pojedziemy na urlop wypoczynkowy?
4 na 10 Polaków spędzi tegoroczny urlop wypoczynkowy w domu - wynika z najnowszego Barometru Providenta. Dlaczego? Zasadniczym powodem są...

Rezerwujesz wakacje online? Na to musisz uważać
Wprawdzie odwiedziny w stacjonarnej placówce biura podróży ciągle są dość częstym scenariuszem, to jednak widać rosnącą rzeszę tych,...

Polaków stać na kupno mieszkania za zaskórniaki
Polacy coraz częściej kupują mieszkania za gotówkę. W siedmiu miastach Polski w I kwartale wydali aż 43,4 mld - wynika z analizy...

Polska: wydarzenia tygodnia 25/2017


Europa: wydarzenia tygodnia 25/2017


Świat: wydarzenia tygodnia 25/2017


Osiedle Debiut. Nowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim
Przy ulicy Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim trwa realizacja Osiedla Debiut. I etap prac dostarczy na pomorski rynek 105 mieszkań o powierzchniach...

Przejrzyj klienta, czyli jak być dobrym sprzedawcą
Wszyscy jesteśmy tacy sami. To stwierdzenie jedni delikatnie nazwą "nieprawdziwym", a inni bez zbędnych ogródek zakrzykną "bzdura"! Już sam...

Zmiana konta bankowego? To łatwiejsze niż myślisz
Rosną opłaty bankowe. Dla wielu Polaków jest to powód do zlikwidowania bądź przeniesienia rachunku do konkurencyjnej instytucji. Jednak, jak...

8 sposobów na sukces w biznesie sezonowym
Sukces w biznesie sezonowym nie jest ani sprawą oczywistą, ani też najprostszą. Największy problem polega na tym, że na zrealizowanie...

Warunki zabudowy: kiedy nasz teren ma odpowiedni dostęp do drogi publicznej? Cz.III
W tej części poradnika omówiono problemy związane z uzależnianiem przez organ administracji wydania warunków zabudowy od połączenia...

Dzieci rujnują zdolność kredytową, a 500+ nie pomaga?
Wyliczana przez banki zdolność kredytowa uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Liczą się przede wszystkim dochody przyszłego kredytobiorcy,...

Jak zmniejszyć OC dla młodych kierowców?
Najmłodsi kierowcy muszą liczyć się, że ubezpieczenie pierwszego samochodu będzie ich słono kosztować. Ubezpieczyciele, z uwagi na...

Projekt i wykonanie JMLnet.pl